Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Jak správně natírat nábytek a malé stavby


Léto je vhodným obdobím pro natírání dřeva. Jak se ale v nátěrových prostředcích vyznat? Je mnoho nátěrů, kterými můžeme zkrášlit, zušlechtit, ošetřit a také ochránit povrch dřeva. Jak tedy jednotlivé přípravky používat? Připravili jsem si pro Vás osvědčené tipy jak správným nátěrem prodloužit životnost vašich dřevěných staveb či nábytku.


S barvami DELTA Woodprotection máme dlouholetou zkušenost, která nám umožnila najít ideální nátěrové systémy pro natírání zahradního nábytku, srubových staveb apod. S těmito systémy bychom Vás rádi seznámili a tím Vám usnadnili práci s vybíráním ze široké škály nátěrů, které nabízíme.

NÁTĚROVÝ SYSTÉM č.1 (zahradní nábytek)
1x DELTA Hydrostop plus 9.04 + 1x DELTA Active Lasur 5.11

                             

Tento nátěrový systém doporučujeme použít pro ošetření zahradního nábytku. Po dvou nátěrech, v tomto pořadí a složení, bude Váš nábytek ochráněn proti destruktivním vlivům povětrnostních podmínek. Olejová impregnace Hydrostop plus 9.04 sníží nasákavost vody až o 30 % a zabrání modrání dřeva. Středněvsrtvá lazuraActive Lasur 5.11 ochrání nábytek proti UV-záření, omezí vznik trhlin a až o 50 % prodlouží životnost dřeva.

NÁTĚROVÝ SYSTÉM č. 2 (zahradní nábytek)
2x DELTA Imprägnierlasur plus 3.01 + 1x DELTA Active Lasur 5.11   

                                  

Vhodné pro každý dřevěný stavební díl i pro nábytek ze dřeva. Systém č. 2 je optimální kombinací kvalitní impregnace dřeva (ve dvojité vrstvě) a jeho ochrany proti povětrnostním vlivům. Imprägnierlasur plus 3.01 se snadno nanáší, jednodušerenovuje a zprostředkovává přilnavost další vrstvy. Langzeitlasur plus 5.04 vytvoří nadstandardní hedvábně lesklý povrch, nestéká a je ideální pro práci nad hlavou a velké plochy.

NÁTĚROVÝ SYSTÉM č. 3 (srubové dřevostavby)

EXTERIER

2x DELTA Hydrostop plus 9.04

      

Dvojitým nátěrem této vodoodpudivé olejové impregnace dosáhnete vysoké ochrany proti vlhkosti. Jedná se o ochranný olej na bázi přírodních olejů s obsahem rozpouštědel a biocidních látek, s chemicky preventivním účinkem proti zamodrávání dřeva a dřevokazným houbám.
DELTA Hydrostop plus 9.04 vykazuje vysoký penetrační účinek, díky svým hydrofobním vlastnostem výrazně redukuje pohlcování vody a vlhkosti ošetřeného dřeva a neodlupuje se.
Tento systém doporučujeme pro ošetření srubových dřevostaveb. Díky Hydrostopu plus 9.04 se déšť na povrchu dřeva odperluje.

INTERIER

DELTA Hydrolasur 5.10

     

Tato bezbarvá vodouředitelná, tenkovrstvá impregnační lazura na bázi nejjemnější akrylové disperze (hydrosol) se nanáší zpravidla v jedné vrstvě. Výborně chrání proti omaku a lze snadno otírat.
Jedná se vysoce ekologickou barvou neobsahující fungicidní látky ani insekticidy!

Správný a včasný nátěr dřevo ochrání a životnost nábytku a dřevostaveb prodlouží!

del.icio.us

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se