Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Úvod

Všichni víme, že dřevo je osvědčeným materiálem, který lidem znamenitě slouží již odnepaměti. Svými vlastnostmi předčí i dnes moderní stavební materiály. Vyznačuje se přirozenou tepelnou izolací (v zimě stěny propouští podstatně méně chladu, než je tomu ve zděných domech, v létě naopak méně tepla), což umožňuje energetickou úsporu a tedy i přínos pro ekologii. Přesto má dřevo úžasnou „dýchací” schopnost, s níž udržuje ideální vlhkost vzduchu, jež mimo jiné příznivě působí na alergiky a astmatiky. Navíc ještě odbourává pachy a částečně pohlcuje prach. Díky těmto faktorům se stále častěji volí varianta srubové stavby, nejen při pořizování víkendové chatky, ale i rodinného obydlí…

O společnostiuvod sruby

Jsme moderní, zdravá a rozvíjející se česká společnost, která se zabývá převážně realizací srubových staveb. Jednotlivé zakázky provádíme především na základě individuálních poptávek našich klientů. Osobní jednání, rychlost, kvalita i přesnost jsou našimi hlavními přednostmi. Kromě realizací srubových staveb se zabýváme také drobným prodejem. V našem výstavním centru ve Vidochově u Nové Paky můžete nalézt doplňkový sortiment v podobě stylového a zahradního nábytku z masivu, dále potom altány, pergoly či drobnosti jako je ručně štípaný šindel, různé druhy květníků nebo poštovní schránky. Pestrou nabídku uzavírá široká škála profesionálních barev a laků na dřevo značky DELTA, které lze možno získat v zimních měsících na celou stavbu ZDARMA.

Věříme, že tato prezentace Vám bude inspirací a podpoří Vaše rozhodnutí pro výběr kvalitních produktů z přírodních zdrojů.

Na Vaši návštěvu se srdečně těší profesionální tým firmy Keliwood s.r.o.

Jaroslav Kelárek
jednatel

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se