Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Jak vybírat zahradní nábytek?


Přestože v roli výrobního materiálu zahradního nábytku se v poslední době stále častěji uplatňují například plasty a kovy, hlavní role zde stále připadá dřevu. Coby přírodní materiál nejlépe ladí s přírodou. Trh Vám dnes předkládá pestrou nabídku dřevěného nábytku. Můžete vybírat z různých druhů dřeva, povrchové úpravy, designu a samozřejmě ceny.


Kvalitní dřevěný zahradní nábytek, pokud má mít uspokojivě dlouhou životnost, musí odolávat povětrnostním vlivům. Jeho výrobním materiálem by mělo být kvalitní masivní dřevo, které by nemělo postrádat patřičné ošetření v podobě impregnace a vhodné povrchové úpravy. Zahradní nábytek by vám ale měl poskytnout i náležité pohodlí, možnost relaxace. Ani vzhled venkovního posezení není zanedbatelný. V žádném případě by nemělo ubližovat ani samotné zahradě.

 

 

 

 

Na co dát pozor
V různých obchodech lze koupit poměrně hezký nábytek za velmi nízkou cenu. Důvodem je, že tento zahradní nábytek je většinou vyroben z měkkého, často odpadního dřeva. Za dva roky poznáte, že koupě, která se zdála výsostně výhodná, byla naopak vysoce prodělečnou záležitostí. Kvalitní zahradní nábytek se dnes nejčastěji vyrábí z tvrdého dřeva.

 

 

 

Dřevo vyžaduje péči a proto doporučujeme jen prověřené a kvalitní barvy.

 


 

Celý sortiment barev na dřevo

del.icio.us

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se