Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Keltský horoskop stromů


Keltští kněží (druidové) se snažili vyčíst osud nikoliv z hvězd, ale spojili narození člověka s určitým druhem stromu.


Keltští kněží díky svým znalostem přírody sestavili keltský horoskop stromů někdy nazávaný též stromoskop. Najděte si "svůj" strom a třeba Vám to napoví více o vašem charakteru.

Jabloň

23.12.-1.1. / 25.6.-4.7.
Šarmantní: Jabloňoví lidé jsou velice šarmentní, oblíbení a plní citů. Rádi flirtují. Život s nimi není nikdy nudný. Navzdory své nehynoucí touze po dobrodružství to jsou věrní a laskaví partneři a dokážou obětovat své zájmy pro druhé!

Jedle


2.1.-11.1. / 5.7.-14.7.
Půvabná: Na první pohled se jedle jeví jako chladné o odtažité, ale už na druhý pohled dovedou okouzlit. Jsou usilovné, ctižádostivé a milují dárky, ženy hlavně šperky! Často reagují až příliš prudce, ale zase rychle se uklidní.

Jilm


12.1.-24.1. / 15.7.-25.7.
Vyrovnaný: Na jilmech často mohou všichni oči nechat, protože bývají vkusně oblečení a skvěle vypadají. Rádi žijí vyrovnaně a jsou pány situace. V partnerství jsou věrní, vždy upřímní, jenom někdy trochu neústupní.

Cypřiš


25.1.-3.2. / 26.7.-4.8.
Čilí: Cypříšový lidé berou život, jak přijde. Stejně jako strom ohýbající se ve větru jsou přizpůsobiví. Rádi se nechávají unášet větrem, proto rádi cestují. Co nenávidí? Osamělost! Nejlépe se cítí v takovém malém lese, tedy v rodině!

Topol


4.2.-8.2. / 1.5.-14.5. / 5.8.-13.8.
Atraktivní: Topoly bývají velice atraktavní, jako by jejich stromové znamení snad nikdy nestárlo. Milují tanec a život je pro ně především zábava. Přesto se na ně okolí může spolehnout! Věrnost je krédem jejich vztahu.

Cedr


9.2.-18.2. / 14.8.-23.8.
Vítěz: Pochybovat o sobě - to je pro cedr naprosto cizím pojmem. Nenechají se ničím a nikým tahat za nos, bojují na špici a svou sílou ovlivňují lidi kolem sebe. Ale příležitostně to může vypadat jako zastašování!

Borovice


19.2.-29.2. / 24.8.-2.9.
Organizátor: Pro borovice je snadné se seznamovat s novými lidmy. Jsou zábavé, jejich společnosti si každý rád užívá. V práci bývají úspěšné, protože umí dobře organizovat. Stejně jako strom je i člověk poměrně náročný a skoro z každé situace umí získat něco pro sebe!

Vrba


1.3.-10.3. / 3.9.-12.9.
Melancholická: Vrby - lidé stejně jako stromy umí zaujmout okolí svým klidným půvabem a jemností. Rádi sní o hezkých věcech. Ale vrby bývají i zádumčivé. Dobře se dovedou zapojit do společnosti a jejich vnitřní zármutek jim propůjčuje zvláštní kouzlo osobnosti.

Lípa


11.3.-20.3. / 13.9.-22.9.
Uvolněná: Pro lípy je harmoniue a uvolněnost to nejdůležitější v životě. Proto své rodině a svým přátelům čtou z očí každé přání. Dělají vše, aby byl jejich partner šťastný, hýčkají ho a pečují o něj. Čím jsou starší, tím více vyhledávají kontakt s lidmi, které mají rády.

Líska


21.3.-31.3. / 23.9.-3.10.
Vyjímečná: V životě šarmantní lísky se pořád něco děje. S bojovností sobě vlastní se angažuje v sociální oblasti. Ve vztahu je tolerantní a upřímný partner. A tak přitažlivá... Kdo se narodil v tomto stromovém znamení, ten dovede jako nikdo jiný okouzlit druhého svou vstřícností a vroucností.

Jeřáb


1.4.-10.4. / 4.10.-13.10.
Vášnivý: Svou citlivější stránku jeřábi maskují dynamickým vystupováním. Působí nesmírně silně a rozhodně. Čím je nějaká situace složitější, tím více se snaží najít řešení. Životem i láskou se řítí na plný plyn a se spalující vášní. Mají extrémě vysoké nároky!

Javor


11.4.-20.4. / 14.10.-23.10.
Svéhlavý: Javory jsou zábavné, neobvyklé a vždycky připravené překvapit. Lidé tohoto znamení se dokážou uplně stáhnout, aby se v příštím okamžiku objevili uplně na špici a chrlili nové nápady. Javory se rychle učí a často bývají velice úspěšné.

Ořech


21.4.-30.4. / 24.10.-11.11.
Neústupný: Pro ořechy je na prvním místě úspěch. Za všech okolností. Ctižádostivě a neunavně jdou za svými cíly a často jich také dosáhnou. Stejně jako jejich strom, i lidé vyzařují nezlomnou sílu. Pro partnera je to příjemné, ale může být i namáhavé.

Kaštan


15.5.-24.5. / 12.11.-21.11.
Statečný: Někdo nekomu křivdí? Kaštan ani na chvilku nezaváhá a okamžitě se pustí do boje proti bezpráví. Má totiž velmi výrazný smysl pro spravedlnost. V lásce je věrný a pro rodinu by skoči i do ohně. Pokud jednou daroval své srdce,pak je to na věky.

Jasan


25.5.-3.6. / 22.11.-1.12.
Inteligent: Vedle své nesporné chytrosti jasany přímo vyzařují optimismus. I ve stresujícím období zůstávají tito lidé přátelští a otevření. V lásce se jenom stěží dokážou pevně vázat, ale když se jednou usadí, pak svého partnera učiní šťastným! Jinak to totiž neumějí!

Habr


4.6.-13.6. / 2.12.-11.12.
Stylový: Hezké a ztepilé habry často sklízejí obdivné pohledy. V duchu jsou to spíše romantici, ale kvůli jejich chladnému chování je mnohdy obtížné k nim proniknout a porozumět jim. Partnerství pro ně musí být něco zvláštního, do polovičaté věci by se nikdy nepustili a raději budou solo.

Fíkovník


14.6.-24.6. / 12.12.-22.12.
Citlivý: Fíkovníky jsou spolehliví a chápající partneři. Ke svým milovaným přistupují plní vášně a citu. Když chce, může fíkovník dosáhnout hodně, protože je inteligentní a nadaný a umí převzít zodpovědnost. Musí jenom chtít.

 mooudrost stromů, keltský horoskop, horoskop stromu, strom života

del.icio.us

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se