Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Dřevostavby, sruby, roubenky, dřevěné chaty a chalupy - prodejní centrum pod sněhem

07.02.2011
Prodejní centrum dřevostaveb Vidochov můžete v měsíci únoru navštívit jen po předběžné telefonické domluvě.

Zahradní altány na míru

27.01.2011
Venku mrzne a padá sníh, na zahradě toho právě není moc co dělat, je ideální čas na plánování...
Toužíte-li po "nějaké dřevostavbě" snad altánu snad pergole, ale stále Vám žádné řešení nepadlo do oka a ještě jste nenarazili na tu pravou, která by přesně vyhovovala Vašim potřebám?

Dřevo

19.01.2011
Dřevo je nejdůležitější materiál pro každého kutila. Jeho povrch lze lehce opracovávat a snadno měnit barvu nátěrem. Dřevo svou vysokou estetickou hodnotou nejenom fascinuje, ale i uchvacuje všechny kutily. Na druhé straně musíme připustit, že jde o náročný materiál, který pokud si má uchovat svou přirozenou krásu vyyžaduje odborné zacházení a pravidelnou údržbu.

Venkovní sauny, saunovací sruby - nové typy pro rok 2011

13.01.2011
Saunování je pro někoho zdravý životní styl, pro jiného spíše módní trend. Každopádně je to velmi starý vynálezpocházející z Finska, kde je sauna jedním z národních symbolů. Tyto srubové domečky jsou vyhřáté na šedesát až sto stupňů Celsia. Je v nich suchý vzduch, který zaručuje, že se na těle člověka vytvoří dostatečné množství potu. Po velkém vyhřátí pak následuje ledové ochlazení v bazénu. Ideální efekt by měl nastat, pokud se tento postup opakuje dvakrát až třikrát.

Dřevostavby 2011

11.01.2011

Společnost KELIWOOD s.r.o. již 10 let úspěšně realizuje na evropském trhu výstavbu kompletního sortimentu srubových staveb. Mezi úspěšné realizace se řadí mnoho rodinných domů, komerčních staveb, ale i nespočet drobných zahradních chatek, prodejních stánků, autobusových zastávek atd.
Na veletrh jsme si pro Vás připravili prezentaci tradičních finských termálních koupacích sudů a venkovních saun. Představíme Vám nejen modely základní, ale i luxusní relaxační lázně s masážními systémy a světelnou terapií. Návštěvníci expozice mohou využít veletržní slevy na námi nabízený sortiment zboží a služeb.


Srub grill - recept Losos pečený v kouři

05.01.2011
V tradiční finské kotě (grilovacím srubu) je možné díky variabilnímu grilu připravit všechny druhy grilovaných specialit určených ať už pro přípravu nad otevřeným ohněm nebo na nejmodernějším elektrickém grilu.
Proč ale nevyzkoušet něco nového?
Přinášíme Vám návod - Losos pečený v kouři.

Grilování zvesela :-)

28.12.2010
aneb jak si vesele zagrilovat

PF 2011

21.12.2010

Do roku nového Vám přejeme hodně elánu v začátku,

spoustu sil ke konci

a průběžně po celý rok přiměřeně štěstí a neoblomné zdraví...Vánoční zvyky, pověry a kouzla

14.12.2010
Toužíte po lásce, zdraví či kupě peněz?
Tak právě nastal příhodný čas s tím "něco" udělat. Štědrý večer má vyjimečnou magickou moc. Nabízíme Vám pár tipů, jak si zaručeně splnit svá přání.

Mikuláš - vánoční tradice

04.12.2010
Mikuláše známe dobře všichni už od dětství. Každému se asi před očima hned vybaví postava v dlouhém plášti s bílou bradou, jak rozdává dárky. Mikuláš je jedním z nejoblíbenějších svátků dětí i dospělých.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se