Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Dřevěné schody, schodiště, podesty

23.02.2011
Schody a schodiště jsou nedílnou součástí našich domovů. Co bychom o nich měli vědět?

Sruby, roubenky jako difuzně otevřené stavby pro ZDRAVÉ BYDLENÍ

22.02.2011
Dřevostavby se řadí mezi nejvýznamější představitele tzv. difúzně otevřených staveb. Jak dřevostavby dýchají?

Užitné dřevené dekorace - dřevěné mísy, dřevěné příbory, okřín - to vše jako krásné doplňky dřevostavby

21.02.2011
Lidé se rádi obklopují dřevem ... pro jeho vůní, sametový teplý dotyk a nekonečnou paletu barev a kreseb. Ti štěstnější obývají dřevostavby - sruby a roubenky. Ti ostatní mohou byt či dům alespoň dřevem dekorovat a dotvářet. Nepředstavujeme Vám žádné neužitečné "pracholapy", ale krásné a zcela funkční tradiční okříny, dřevěné mísy a misky či dřevěný příbor.

Grilovací sruby, venkovní sauny a koupací sudy s veletržní slevou - Dřevostavby 2011 se blíží

18.02.2011

Již brzy začně veletrh Dřevostavby 2011. Nezaváhejte a navštivte náš veletržní stánek na ploše 4A4. Představíme Vám kompletní sortiment finských produktů pro zdraví - koupací sudy, finské sauny a grilovací sruby za vynikající ceny s VELETRŽNÍ SLEVOU.


Spoje dřeva, spojování dřeva - jak spojit dřevo?

16.02.2011
Spojování dřeva je jednou ze základních a velice důležitých truhlářských činností. Ať jste profesionál a nebo kutil, kvalitní spoj, jež drží je jádrem úspěchu většiny práce se dřevem. Na správném výběru spoje často závisí pevnost celé konstrukce a životnost Vašeho výrobku. Obvykle bývá pravidlem, že nejslabším článek dřevěných součásti jsou právě spoje. Spoje hřebíky

Dřevostavby, sruby, roubenky, dřevěné chaty a chalupy - prodejní centrum pod sněhem

07.02.2011
Prodejní centrum dřevostaveb Vidochov můžete v měsíci únoru navštívit jen po předběžné telefonické domluvě.

Zahradní altány na míru

27.01.2011
Venku mrzne a padá sníh, na zahradě toho právě není moc co dělat, je ideální čas na plánování...
Toužíte-li po "nějaké dřevostavbě" snad altánu snad pergole, ale stále Vám žádné řešení nepadlo do oka a ještě jste nenarazili na tu pravou, která by přesně vyhovovala Vašim potřebám?

Dřevo

19.01.2011
Dřevo je nejdůležitější materiál pro každého kutila. Jeho povrch lze lehce opracovávat a snadno měnit barvu nátěrem. Dřevo svou vysokou estetickou hodnotou nejenom fascinuje, ale i uchvacuje všechny kutily. Na druhé straně musíme připustit, že jde o náročný materiál, který pokud si má uchovat svou přirozenou krásu vyyžaduje odborné zacházení a pravidelnou údržbu.

Venkovní sauny, saunovací sruby - nové typy pro rok 2011

13.01.2011
Saunování je pro někoho zdravý životní styl, pro jiného spíše módní trend. Každopádně je to velmi starý vynálezpocházející z Finska, kde je sauna jedním z národních symbolů. Tyto srubové domečky jsou vyhřáté na šedesát až sto stupňů Celsia. Je v nich suchý vzduch, který zaručuje, že se na těle člověka vytvoří dostatečné množství potu. Po velkém vyhřátí pak následuje ledové ochlazení v bazénu. Ideální efekt by měl nastat, pokud se tento postup opakuje dvakrát až třikrát.

Dřevostavby 2011

11.01.2011

Společnost KELIWOOD s.r.o. již 10 let úspěšně realizuje na evropském trhu výstavbu kompletního sortimentu srubových staveb. Mezi úspěšné realizace se řadí mnoho rodinných domů, komerčních staveb, ale i nespočet drobných zahradních chatek, prodejních stánků, autobusových zastávek atd.
Na veletrh jsme si pro Vás připravili prezentaci tradičních finských termálních koupacích sudů a venkovních saun. Představíme Vám nejen modely základní, ale i luxusní relaxační lázně s masážními systémy a světelnou terapií. Návštěvníci expozice mohou využít veletržní slevy na námi nabízený sortiment zboží a služeb.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se