Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Betlémy - tipy na vánoční výlet

01.12.2010
Vánoce klepou na dveře a krom tradičních návštěv vymýšlíme program i na další volné dny. Výlety za krásnými českými betlémy potěší oko všech a ještě nám pomohou našim dětem lépe vysvětlit vznik Vánočních svátků a tradic v té ryzí české podobě bez komerčního pojetí "Santů Clausů".

Rozhledny - vyjimečné dřevostavby Královohradecký kraj

22.11.2010
České rozhledny mají dlouhou tradici. Od roku 1800 jich bylo na našem území vybudováno již přes 450 a stále přibývají nové a nové. Poohlédněme se po některých dřevěných skvostech v Královohradeckém kraji.

Vodouředitelné barvy na dřevo

20.11.2010
DELTA Woodprotection nabízí široký sortiment nátěrových hmot. Pro lepší orientaci v produktové řadě jsme pro Vás připravili tabulky optimálních nátěrových sestav pro jednotlivé dřevěné prvky.

Rozpouštědlové barvy na dřevo

19.11.2010
DELTA Woodprotection nabízí široký sortiment nátěrových hmot. Pro lepší orientaci v produktové řadě jsme pro Vás připravili tabulky optimálních nátěrových sestav pro jednotlivé dřevěné prvky.

Farmářské trhy, vánoční trhy - prodejní stánky

03.11.2010
Nastává čas, kdy lidé dávají přednost kvalitním produktům ze své vlastní produkce.
Máte-li sami co nabídnou a nebo chcete podobnou akci zorganizovat i u Vás nabízíme Vám kvalitní mobilní dřevěné prodejní stánky "do každého počasí.

Péče o komín a údržba komínu

19.10.2010
Topná sezóna již neúprosně začíná, proto Ti kteří ještě nezkontrolovali a "nevy- metli" komín mají poslední šanci jak vše stihnout a nemuset se obávat nejhoršího. Což zanedbaný komín opravdu umí. Komín ve špatném technickém stavu je časovaná bomba uprostřed Vašeho obydlí!!!

Rozhledny - vyjimečné dřevostavby Jihočeský kraj

14.10.2010
České rozhledny mají dlouhou tradici. Od roku 1800 jich bylo na našem území vybudováno již přes 450 a stále přibývají nové a nové. Poohlédněme se po některých dřevěných skvostech v Jihočeském kraji.

Rozhledny - vyjimečné dřevostavby Pardubický kraj

14.10.2010
České rozhledny mají dlouhou tradici. Od roku 1800 jich bylo na našem území vybudováno již přes 450 a stále přibývají nové a nové. Poohlédněme se po některých dřevěných skvostech v Pardubickém kraji.

Rozhledny - vyjimečné dřevostavby Zlínský kraj

14.10.2010
České rozhledny mají dlouhou tradici. Od roku 1800 jich bylo na našem území vybudováno již přes 450 a stále přibývají nové a nové. Poohlédněme se po některých dřevěných skvostech ve Zlínském kraji.

Detektor kouře, detektor plynů

11.10.2010
Topná sezóna začíná a krby, kamna či kotle budou opět našim každodenním příjemným společníkem. Zdroje tepla jsou naším dobrým a nenahraditelným přítelem v odbobí chladu, ale mohou se z nich během okamžiku stát i zdroje neštěstí a zkázy. Máte-li obavu a zdravý respekt před ohněm pořiďte si užitečného pomocníka - detektor kouře.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se