Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Dřevostavby 2011

11.01.2011

Společnost KELIWOOD s.r.o. již 10 let úspěšně realizuje na evropském trhu výstavbu kompletního sortimentu srubových staveb. Mezi úspěšné realizace se řadí mnoho rodinných domů, komerčních staveb, ale i nespočet drobných zahradních chatek, prodejních stánků, autobusových zastávek atd.
Na veletrh jsme si pro Vás připravili prezentaci tradičních finských termálních koupacích sudů a venkovních saun. Představíme Vám nejen modely základní, ale i luxusní relaxační lázně s masážními systémy a světelnou terapií. Návštěvníci expozice mohou využít veletržní slevy na námi nabízený sortiment zboží a služeb.


Srub grill - recept Losos pečený v kouři

05.01.2011
V tradiční finské kotě (grilovacím srubu) je možné díky variabilnímu grilu připravit všechny druhy grilovaných specialit určených ať už pro přípravu nad otevřeným ohněm nebo na nejmodernějším elektrickém grilu.
Proč ale nevyzkoušet něco nového?
Přinášíme Vám návod - Losos pečený v kouři.

Grilování zvesela :-)

28.12.2010
aneb jak si vesele zagrilovat

PF 2011

21.12.2010

Do roku nového Vám přejeme hodně elánu v začátku,

spoustu sil ke konci

a průběžně po celý rok přiměřeně štěstí a neoblomné zdraví...Vánoční zvyky, pověry a kouzla

14.12.2010
Toužíte po lásce, zdraví či kupě peněz?
Tak právě nastal příhodný čas s tím "něco" udělat. Štědrý večer má vyjimečnou magickou moc. Nabízíme Vám pár tipů, jak si zaručeně splnit svá přání.

Mikuláš - vánoční tradice

04.12.2010
Mikuláše známe dobře všichni už od dětství. Každému se asi před očima hned vybaví postava v dlouhém plášti s bílou bradou, jak rozdává dárky. Mikuláš je jedním z nejoblíbenějších svátků dětí i dospělých.

Barborky - první vánoční zvyk

02.12.2010
Prvním vánočním zvykem je již odpradávna trhání větviček třešní v denna svátku Barbory - 4. prosince.

Adventní věnec

02.12.2010
Adventní věnec je tradiční symbol západních církví k odpočítávání čtyř týdnů do Vánoc. do období zrození Ježíše Krista.

Betlémy - tipy na vánoční výlet

01.12.2010
Vánoce klepou na dveře a krom tradičních návštěv vymýšlíme program i na další volné dny. Výlety za krásnými českými betlémy potěší oko všech a ještě nám pomohou našim dětem lépe vysvětlit vznik Vánočních svátků a tradic v té ryzí české podobě bez komerčního pojetí "Santů Clausů".

Rozhledny - vyjimečné dřevostavby Královohradecký kraj

22.11.2010
České rozhledny mají dlouhou tradici. Od roku 1800 jich bylo na našem území vybudováno již přes 450 a stále přibývají nové a nové. Poohlédněme se po některých dřevěných skvostech v Královohradeckém kraji.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se