Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Vánoční zvyky, pověry a kouzla

14.12.2010
Toužíte po lásce, zdraví či kupě peněz?
Tak právě nastal příhodný čas s tím "něco" udělat. Štědrý večer má vyjimečnou magickou moc. Nabízíme Vám pár tipů, jak si zaručeně splnit svá přání.

Mikuláš - vánoční tradice

04.12.2010
Mikuláše známe dobře všichni už od dětství. Každému se asi před očima hned vybaví postava v dlouhém plášti s bílou bradou, jak rozdává dárky. Mikuláš je jedním z nejoblíbenějších svátků dětí i dospělých.

Barborky - první vánoční zvyk

02.12.2010
Prvním vánočním zvykem je již odpradávna trhání větviček třešní v denna svátku Barbory - 4. prosince.

Adventní věnec

02.12.2010
Adventní věnec je tradiční symbol západních církví k odpočítávání čtyř týdnů do Vánoc. do období zrození Ježíše Krista.

Betlémy - tipy na vánoční výlet

01.12.2010
Vánoce klepou na dveře a krom tradičních návštěv vymýšlíme program i na další volné dny. Výlety za krásnými českými betlémy potěší oko všech a ještě nám pomohou našim dětem lépe vysvětlit vznik Vánočních svátků a tradic v té ryzí české podobě bez komerčního pojetí "Santů Clausů".

Rozhledny - vyjimečné dřevostavby Královohradecký kraj

22.11.2010
České rozhledny mají dlouhou tradici. Od roku 1800 jich bylo na našem území vybudováno již přes 450 a stále přibývají nové a nové. Poohlédněme se po některých dřevěných skvostech v Královohradeckém kraji.

Vodouředitelné barvy na dřevo

20.11.2010
DELTA Woodprotection nabízí široký sortiment nátěrových hmot. Pro lepší orientaci v produktové řadě jsme pro Vás připravili tabulky optimálních nátěrových sestav pro jednotlivé dřevěné prvky.

Rozpouštědlové barvy na dřevo

19.11.2010
DELTA Woodprotection nabízí široký sortiment nátěrových hmot. Pro lepší orientaci v produktové řadě jsme pro Vás připravili tabulky optimálních nátěrových sestav pro jednotlivé dřevěné prvky.

Farmářské trhy, vánoční trhy - prodejní stánky

03.11.2010
Nastává čas, kdy lidé dávají přednost kvalitním produktům ze své vlastní produkce.
Máte-li sami co nabídnou a nebo chcete podobnou akci zorganizovat i u Vás nabízíme Vám kvalitní mobilní dřevěné prodejní stánky "do každého počasí.

Péče o komín a údržba komínu

19.10.2010
Topná sezóna již neúprosně začíná, proto Ti kteří ještě nezkontrolovali a "nevy- metli" komín mají poslední šanci jak vše stihnout a nemuset se obávat nejhoršího. Což zanedbaný komín opravdu umí. Komín ve špatném technickém stavu je časovaná bomba uprostřed Vašeho obydlí!!!

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se