Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Rozhledny - vyjimečné dřevostavby Jihočeský kraj

14.10.2010
České rozhledny mají dlouhou tradici. Od roku 1800 jich bylo na našem území vybudováno již přes 450 a stále přibývají nové a nové. Poohlédněme se po některých dřevěných skvostech v Jihočeském kraji.

Rozhledny - vyjimečné dřevostavby Pardubický kraj

14.10.2010
České rozhledny mají dlouhou tradici. Od roku 1800 jich bylo na našem území vybudováno již přes 450 a stále přibývají nové a nové. Poohlédněme se po některých dřevěných skvostech v Pardubickém kraji.

Rozhledny - vyjimečné dřevostavby Zlínský kraj

14.10.2010
České rozhledny mají dlouhou tradici. Od roku 1800 jich bylo na našem území vybudováno již přes 450 a stále přibývají nové a nové. Poohlédněme se po některých dřevěných skvostech ve Zlínském kraji.

Detektor kouře, detektor plynů

11.10.2010
Topná sezóna začíná a krby, kamna či kotle budou opět našim každodenním příjemným společníkem. Zdroje tepla jsou naším dobrým a nenahraditelným přítelem v odbobí chladu, ale mohou se z nich během okamžiku stát i zdroje neštěstí a zkázy. Máte-li obavu a zdravý respekt před ohněm pořiďte si užitečného pomocníka - detektor kouře.

Tip na výlet - Řepora - skanzen středověkého venkova

24.09.2010

Skanzen Řepora se nachází v krásné chráněné přírodní lokalitě mezi pražskými Stodůlkami a Řeporyjemi. Je to místo, kde můžete poznat, jak se žilo ve středověku a seznámit se s řemesly našich předků i se starými lidovými obyčeji a zvyky.


Vánoční pečený čaj - recept

15.09.2010

Je podzim a díky slunečnému létu má většina z nás bohatou úrodu jablek, hrušek ...
Část úrody skladujeme na pozdější zimní období, část můžeme zavařit. Ale je tu ještě jeden originální způsob zpracování ovoce všeho druhu.
Vánoční pečený čaj  - nekonečné množství chutí, vůni a barev. Neváhejte, experimentujte a budete velmi mile překvapeni


Zvonička Škodějov - unikátní rekonstrukce

13.09.2010
Naše společnost díky skvělé pověsti a vyhlášené zručnosti mistrů tesařů se opět dostala k další unikátní rekonstrukci dobové dřevostavby.

Povodňová výstavba je rychlá výstavba

10.09.2010
Dřevostavby jsou typické nejen dokonalým zpracováním dřeva, ale k jejim hlavním přednostem se řadí i rychlá výstavba a vysoká odolnost. Nedávné povodně ukázaly, že mezi nejméně poškožené domy patřily dřevostavby. Následné zkušenosti s jejich poměrně rychlým vysoušením usnadnily mnoha rodinám práci s obnovením funkčnosti svých obydlí.

Srubový rodinný dům v rámci veletrhu MSV 2010

09.09.2010
Ve dnech 13. – 17. září 2010 probíhá největší z brněnských veletrhů 52. mezinárodní strojírenský. V těchto výstavních dnech máte možnost navštívit interiér nášeho vzorového srubu a využít přítomnosti stavebních odborníků, kteří Vám rádi zodpoví všechny dotazy ohledně výstavby a údržby dřevostaveb.

Carporty - vhodné ošetření dřeva

06.09.2010
Carporty jsou levnější náhradou garáže. Narozdíl od klasické garáže se jedná "pouze" o přístřešky, které nemají čtyři stěny, ale obvykle jen jednu nebo dvě. Tyto přístřešky poskytují automobilům dostatečnou ochranu.
Aby Vám carporty sloužily pokud možno co nejdéle, neopomínejte jejich každoroční ochranu kvalitním nátěrem barvami DELTA Woodprotection.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se