Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Stavba srubu za 8 hodin

15.09.2009
Podivejte se jak rychle lze postavit srubovou chatu! Nacházíme se v době, kdy kromě kvality upřednostňujeme i rychlost. Splňte si svůj sen za 8 hodin!!! My Vám dřevěnou chatu v pátek postavíme a Vy v sobotu můžete relaxovat ... co víc si přát

Papírový drak - návod

14.09.2009
Podzim se blíží, vítr fičí po strništi, poslední teplé paprsky slunce hřejí... tak proč nevyrazit na kopec a nejít si pustit svého draka (ty z obchodu stejně většinou nelítají :-)

Proč si pořídit zahradní domek

14.09.2009
V našich zahradách si našly zahradní domky široké uplatnění při uskladnění zahradních nástrojů, nářadí a zahradního nábytku. Chrání před vlhkem, ale i zloději. Mohou nahradit chybějící sklep či kůlnu. Pořízením zahradního domku zajistíte, že se Vám už nikde nebude válet zahradní nářadí a zahradní nábytek nebude trpět povětrnostními vlivy.

Jak správně natírat nábytek a malé stavby

10.09.2009
Léto je vhodným obdobím pro natírání dřeva. Jak se ale v nátěrových prostředcích vyznat? Je mnoho nátěrů, kterými můžeme zkrášlit, zušlechtit, ošetřit a také ochránit povrch dřeva. Jak tedy jednotlivé přípravky používat? Připravili jsem si pro Vás osvědčené tipy jak správným nátěrem prodloužit životnost vašich dřevěných staveb či nábytku.

Financování dřevostavby rodinného domu

05.08.2009
Věděli jste, že předhypoteční úvěr nabízí možnost financování stavby rodinného domu, srubové stavby či roubenky v době, kdy ještě nelze hytoteční úvěr dočasně zajistit nemovitostí, tj. před zahájením samotné stavby nebo v jejich prvopočátcích?

Stavba kmene stromu

12.07.2009
Pořád mluvíme o dřevě, ale nezapomínejme na to, že nejdříve to byl strom a pak kmen...

Keltský horoskop stromů

15.06.2009
Keltští kněží (druidové) se snažili vyčíst osud nikoliv z hvězd, ale spojili narození člověka s určitým druhem stromu.

10 rad jak správně grilovat

24.05.2009
Pokud nejste šťastný majitel Srub grilu - finské grilovací koty, která umožňuje komfortní celoroční grilování, tak právě pro Vás nastal čas letních radovánek a teplých podvečerů, kdy nejlépe stráveným časem je posezení s přátely u grilu...

Pozor daň z nemovitostí se blíží!

25.04.2009
Neopomeňte, že pokud jste již šťastný vlastník nemovitosti vztahuje se na Vás daňová povinnost. Připravili jsme pro Vás několik rad a typů jak na to.

Jak vybírat zahradní nábytek?

04.03.2009
Přestože v roli výrobního materiálu zahradního nábytku se v poslední době stále častěji uplatňují například plasty a kovy, hlavní role zde stále připadá dřevu. Coby přírodní materiál nejlépe ladí s přírodou. Trh Vám dnes předkládá pestrou nabídku dřevěného nábytku. Můžete vybírat z různých druhů dřeva, povrchové úpravy, designu a samozřejmě ceny.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se