Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Stavba psí boudy jako dřevěný srub či luxusní dřevostavba

03.03.2010
Říká se: "Psí život", ale né každý pes strádá a je bezdomovec. Najdou se takoví "milovníci" psů, jež neváhají a svým miláčkům staví hotové paláce.

Dřevěné domy - Villa Czernin - skvostná dřevostavba krkonošské architektury

01.03.2010
Historická lovecká chata se nachází na sjezdovce Krakonoš přímo v centru Špindlerova Mlýna s výhledem na lyžařské areály Medvědín a Svatý Petr.

Dřevo - základní stavební materiál pro sruby, roubenky a jiné dřevostavby díl II. - listnáče

01.03.2010
Dřevo je základní stavební materiál pro sruby, roubenky či jiné dřevostavby. Dřevěný nábytek provoní celý Váš interiér.

Právě probíhá veletrh - Dřevostavby 2010

25.02.2010
Neváhejte ani chvíli :-) naše společnost KELIWOOD s.r.o. právě vystavuje na veletrhu Dřevostavby. Slunečné počasí nám přeje a zákazníci obdivují naše dřevostavby - zahradní domek - prodejní stánek, koupací sud a venkovní sauny.

Dřevo - základní stavební materiál pro sruby, roubenky a jiné dřevostavby díl I. - jehličnany

18.02.2010
Dřevo je základní stavební materiál pro sruby, roubenky či jiné dřevostavby.

Každý srub je originál aneb sruby 100x jinak

17.02.2010
Srub je dřevěná stavba vybudovaná z vodorovně kladených a v rozích pomocí dlabů překřížených trámů - roubením ... to asi každý ví, ale už málo lidí tuší kolik variant provedení sruby mají.

Perličková koupel - bublinková masáž nejen pro koupací sudy

08.02.2010
Naše koupací sudy jsou vybaveny mnohými funkcemi. Mezi velmi oblíbené patří bublinková masáž nebo-li perličková koupel. Jaké jsou zdravotní přínosy perličkové koupele v závislosti na teplotě vody?

Dřevostavby - 5. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, střešních konstrukcí a dřevovýroby

08.02.2010
Společnost KELIWOOD s.r.o. na veletrhu Dřevostavby představí svůj široký sortiment v oblasti obytných a užitných dřevostaveb. Dále na veletrhu uvede novinky pro rok 2010 - špičkové finské produkty jako jsou koupací sudy, venkovní sauny a grilovací chatky koty. Na celý sortiment dřevostaveb bude v rámci veletrhu Dřevostavby 2010 poskytnuta veletržní sleva.

Tip na výlet - Polabský skanzen Přerov - roubenky, sruby a další užitné dřevostavby

06.02.2010
Víte že, první skanzen na světě vznikl v roce 1891 ve Stockholmu? ... a ten čtvrtý v pořadí byl právě skanzen v Přerově nad Labem. Ludvík Salvátor Toskánský na konci 19. století nechal upravit stavbu z počátku 18. století, bývalou panskou kovárnu a rychtu, na ”staročeskou chalupu“ a vybavit ji národopisnými předměty, pocházejícími z obce a okolí.

Střešní zahrada - zelená střecha nejen pro dřevostavby

26.01.2010
Pokud jste vášniví zahrádkáři a Vaše zahrada je Vám stalé "těsná" inspirujte se střešními zahradami a udělejte ze zahradního domku neodolatelnou střešní skalku.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se