Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

...a prej, že bejvávaly zejmy....

16.03.2010

Výstavní centrum Vidochov zahajuje provoz!!!Škůdci dřeva, dřevokazné houby a plísně - barvy na dřevo DELTA Woodprotection jako účinná prevence

15.03.2010
Dřevo je od pradávna používáno jako stavební materiál. Bohužel díky jeho přírodnímu původu je ohroženo škůdci, dřevokaznými houbami nebo plísněmi.

Stavba psí boudy jako dřevěný srub či luxusní dřevostavba

03.03.2010
Říká se: "Psí život", ale né každý pes strádá a je bezdomovec. Najdou se takoví "milovníci" psů, jež neváhají a svým miláčkům staví hotové paláce.

Dřevěné domy - Villa Czernin - skvostná dřevostavba krkonošské architektury

01.03.2010
Historická lovecká chata se nachází na sjezdovce Krakonoš přímo v centru Špindlerova Mlýna s výhledem na lyžařské areály Medvědín a Svatý Petr.

Dřevo - základní stavební materiál pro sruby, roubenky a jiné dřevostavby díl II. - listnáče

01.03.2010
Dřevo je základní stavební materiál pro sruby, roubenky či jiné dřevostavby. Dřevěný nábytek provoní celý Váš interiér.

Právě probíhá veletrh - Dřevostavby 2010

25.02.2010
Neváhejte ani chvíli :-) naše společnost KELIWOOD s.r.o. právě vystavuje na veletrhu Dřevostavby. Slunečné počasí nám přeje a zákazníci obdivují naše dřevostavby - zahradní domek - prodejní stánek, koupací sud a venkovní sauny.

Dřevo - základní stavební materiál pro sruby, roubenky a jiné dřevostavby díl I. - jehličnany

18.02.2010
Dřevo je základní stavební materiál pro sruby, roubenky či jiné dřevostavby.

Každý srub je originál aneb sruby 100x jinak

17.02.2010
Srub je dřevěná stavba vybudovaná z vodorovně kladených a v rozích pomocí dlabů překřížených trámů - roubením ... to asi každý ví, ale už málo lidí tuší kolik variant provedení sruby mají.

Perličková koupel - bublinková masáž nejen pro koupací sudy

08.02.2010
Naše koupací sudy jsou vybaveny mnohými funkcemi. Mezi velmi oblíbené patří bublinková masáž nebo-li perličková koupel. Jaké jsou zdravotní přínosy perličkové koupele v závislosti na teplotě vody?

Dřevostavby - 5. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, střešních konstrukcí a dřevovýroby

08.02.2010
Společnost KELIWOOD s.r.o. na veletrhu Dřevostavby představí svůj široký sortiment v oblasti obytných a užitných dřevostaveb. Dále na veletrhu uvede novinky pro rok 2010 - špičkové finské produkty jako jsou koupací sudy, venkovní sauny a grilovací chatky koty. Na celý sortiment dřevostaveb bude v rámci veletrhu Dřevostavby 2010 poskytnuta veletržní sleva.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se