Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Vzorový rodinný dům - ukázka stavby rodinného domu - Stavební veletrh 2010

08.04.2010
Pokud se rozhodujete pro stavbu srubu a nedovedete si představit jak přesně taková realizace probíhá, neváhejte a přijďte do Národního stavebního centra v Brně, kde v rámci Stavebního veletrhu budou naši zruční zaměstnanci stavit rodinný dům třeba právě Vašich snů.

Jedlé houby nejsou jen nepřítelem pro sruby, roubenky či užitné dřevostavby - návod na pěstování hub v domě

06.04.2010
Houby jsou nejen velmi chutné, ale mnohé z nich - zvláště dřevokazné houby - obsahují blahodárné látky pro náš organismus. Příznivě ovlivňují snižování cholesterolu v krvi, pomáhají organismům v boji proti virům a dokonce omezují tvorbu a růst některých zhoubných nádorů.

Zahradní osvětlení a zahradní nábytek dotváří kouzlo zahrad

06.04.2010
Krásu zahrady lze vnímat i po setmění... Zahradní osvětlení v dnešní době není vnímáno pouze jako zdroj světla, ale dekorativní prvek, který útváří krásné scenérie uprostřed noci.

Sruby a roubenky v zajetí velikonočních tradic

31.03.2010
Velikonoce se u nás slaví od nepaměti, připomeňte si jejich kouzlo v malebném prostředí Skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm.

Zahradní nábytek z akátového dřeva - krása, která voní

30.03.2010
Akátový zahradní nábytek vyrobený z jakostního akátového dřeva evropského původu se vyznačuje krásou, vysokým leskem, odolností proti vlivům počasí a vlhkosti, přesným opracováním... Né nadarmo je akátové dřevo symbolem dlouhověkosti.

Střecha dřevostavby - správná volba střešní krytiny

27.03.2010
Jednou z nejdůležitějších voleb při stavbě, ať již rodinného domu nebo jiné dřevostavby, je výběr vhodné střešní krytiny. Ne nadarmo se říká "mít střechu nad hlavou"... Střecha rozhoduje nejen o komfortu bydlení, ale především o užitné hodnotě a živostnosti stavby.

...a prej, že bejvávaly zejmy....

16.03.2010

Výstavní centrum Vidochov zahajuje provoz!!!Škůdci dřeva, dřevokazné houby a plísně - barvy na dřevo DELTA Woodprotection jako účinná prevence

15.03.2010
Dřevo je od pradávna používáno jako stavební materiál. Bohužel díky jeho přírodnímu původu je ohroženo škůdci, dřevokaznými houbami nebo plísněmi.

Stavba psí boudy jako dřevěný srub či luxusní dřevostavba

03.03.2010
Říká se: "Psí život", ale né každý pes strádá a je bezdomovec. Najdou se takoví "milovníci" psů, jež neváhají a svým miláčkům staví hotové paláce.

Dřevěné domy - Villa Czernin - skvostná dřevostavba krkonošské architektury

01.03.2010
Historická lovecká chata se nachází na sjezdovce Krakonoš přímo v centru Špindlerova Mlýna s výhledem na lyžařské areály Medvědín a Svatý Petr.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se