Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Rodinný dům v přímém přenosu - napsali o nás v hospodářských novinách

19.04.2010
Ani pozornosti tisku neunikla výstavba srubového rodinného domu v přímém přenosu. Tiskové středisko BVV uveřejnilo dne 14.4.2010 v Hospodářských novinách článek o tomto znění:

Vzorový rodinný dům - srub i přes nepřízeň počasí roste - fotogalerie z výstavby srubu

14.04.2010
Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, jak roste náš srubový dům i navzdory nepřízni počasí, které vládne v Brně na stavebním veletrhu na volné ploše areálu EDEN 3000.

Ploty dřevěné, plaňkový plot, palisáda

13.04.2010
Plot či oplocení má za úkol vymezit "Váš prostor" od okolí, zamezit nebo omezit pohyb přes určité území, ochránit Váš majetek je volně stojící stavba, která má mnohem jednoduchší konstrukci než zeď postavena z kamene nebo betonu. Dřevěný plot chrání i dekoruje.

Stavební veletrh 2010 - vzorový rodinný domů v přímém přenosu

10.04.2010
V průběhu Stavebního veletrhu 2010 bude na volné ploše areálu EDEN 3000 probíhat stavba srubového domu v přímém přenosu. Návštěvníci budou mít možnost sledovat práci zručných dělníků firmy KELIWOOD. Výsledek jejich práce pak bude ve Stavebním centru v Brně možné obdivovat celoročně.

Vzorový rodinný dům - ukázka stavby rodinného domu - Stavební veletrh 2010

08.04.2010
Pokud se rozhodujete pro stavbu srubu a nedovedete si představit jak přesně taková realizace probíhá, neváhejte a přijďte do Národního stavebního centra v Brně, kde v rámci Stavebního veletrhu budou naši zruční zaměstnanci stavit rodinný dům třeba právě Vašich snů.

Jedlé houby nejsou jen nepřítelem pro sruby, roubenky či užitné dřevostavby - návod na pěstování hub v domě

06.04.2010
Houby jsou nejen velmi chutné, ale mnohé z nich - zvláště dřevokazné houby - obsahují blahodárné látky pro náš organismus. Příznivě ovlivňují snižování cholesterolu v krvi, pomáhají organismům v boji proti virům a dokonce omezují tvorbu a růst některých zhoubných nádorů.

Zahradní osvětlení a zahradní nábytek dotváří kouzlo zahrad

06.04.2010
Krásu zahrady lze vnímat i po setmění... Zahradní osvětlení v dnešní době není vnímáno pouze jako zdroj světla, ale dekorativní prvek, který útváří krásné scenérie uprostřed noci.

Sruby a roubenky v zajetí velikonočních tradic

31.03.2010
Velikonoce se u nás slaví od nepaměti, připomeňte si jejich kouzlo v malebném prostředí Skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm.

Zahradní nábytek z akátového dřeva - krása, která voní

30.03.2010
Akátový zahradní nábytek vyrobený z jakostního akátového dřeva evropského původu se vyznačuje krásou, vysokým leskem, odolností proti vlivům počasí a vlhkosti, přesným opracováním... Né nadarmo je akátové dřevo symbolem dlouhověkosti.

Střecha dřevostavby - správná volba střešní krytiny

27.03.2010
Jednou z nejdůležitějších voleb při stavbě, ať již rodinného domu nebo jiné dřevostavby, je výběr vhodné střešní krytiny. Ne nadarmo se říká "mít střechu nad hlavou"... Střecha rozhoduje nejen o komfortu bydlení, ale především o užitné hodnotě a živostnosti stavby.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se