Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Zahradka v okapu

10.06.2010
Toužíte-li po zahrádce a chcete-li opravdu něco nevšedního, nechte se inspirovat nápadem pocházejícím z Aljašky, kde se lidé díky tuhým zimám a malému množství slunečního svitu, naučili využívat každou píď slunné strany domu.

Srub v rámci veletrhu AUTOTEC - Brno 2010

05.06.2010
Ve dnech 5. – 10. června 2010 probíhá dvojice spojených veletrhů AUTOTEC a AUTOSALON BRNO 2010. Nabízí přehled o novinkách v automobilismu včetně servisní techniky a komponentů. V těchto výstavních dnech se máte možnost poohlédnout nejenom po automobilech, ale i navštívit náš vzorový srub.

Okapy pro sruby a nejen pro ně

21.05.2010
Dešťový okap(také známý jako okapové korýtko, okapový kanál nebo okapový žlab) je uzký kanál nebo koryto, které tvoří součást střešního systému, sbírá a odvádí dešťovou vodu ze střechou. Hlavním účelem dešťových okapů je ochrana budovy tím, že odvádí vodu pryč od jejich stěn a základů.

Okapový systém - správná velikost okapu, okapové systémy

21.05.2010
Orientační tabulka pro výpočet správné velikosti okapového systému

Reference - spokojený zákazník

20.05.2010
Rádi uveřejňujeme, děkovný dopis spokojeného klienta. Jeho slova díku nás nejenom těší, ale především zavazují k poskytování ještě kvalitnějších služeb.

Pokojíček malý, ale více než komfortní aneb levný hotel v Japonsku

16.05.2010
Málo z nás tuší jak malý prostor potřebujeme... Příkladem nám mohou jít Japonci, kteří svou snahu o miniaturizaci už opravdu dotahuji do dokonalosti. Nutno však podotknout, že co se týče čistoty a vybavení, tak strčí do kapsy mnoho našich hotelových pokojů. Hold na velikosti nezáleží, ale spíše na kvalitě.

Roubenky a sruby

11.05.2010
Tématika dřevostaveb je v poslední době velmi oblíbená a vyhledávaná. Mnoho potenciálních nových stavebníků se zajímá o z výstavbu ve zdravém životním style - tedy o sruby, roubenky a jiné typy dřevostaveb.

Dřevostavby v Zubrnici - tip na výlet

30.04.2010
V malebné krajině Českého středohoří v obci Zubrnice se nachází soubor lidové architektury, kde vedle sebe stojí roubenky, dřevostavby, hrázděné stavby i zděné domy. Interiérové i exteriérové expozice jsou prezentovány v několika objektech. Skanzenje otevřen od května do září denně mimo pondělí od 9 do 18 hodin.

Dřevěné podlahy nejenom pro dřevostavby

21.04.2010
Podlahy vašeho domu tvoří jednu z nepřehlédnutelných užitných i dekorativních dominant. Ať již si vyberete jakoukoliv z nepřeberného množství typů podlahových krytin je důležité mít na paměti, že ji bude vaše rodina používat denně řadu let.

První dřevostavba v areálu NSC - Národní stavební centrum

19.04.2010
Poděkování Národnímu stavebnímu centru v Brně.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se