Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Reference - spokojený zákazník

20.05.2010
Rádi uveřejňujeme, děkovný dopis spokojeného klienta. Jeho slova díku nás nejenom těší, ale především zavazují k poskytování ještě kvalitnějších služeb.

Pokojíček malý, ale více než komfortní aneb levný hotel v Japonsku

16.05.2010
Málo z nás tuší jak malý prostor potřebujeme... Příkladem nám mohou jít Japonci, kteří svou snahu o miniaturizaci už opravdu dotahuji do dokonalosti. Nutno však podotknout, že co se týče čistoty a vybavení, tak strčí do kapsy mnoho našich hotelových pokojů. Hold na velikosti nezáleží, ale spíše na kvalitě.

Roubenky a sruby

11.05.2010
Tématika dřevostaveb je v poslední době velmi oblíbená a vyhledávaná. Mnoho potenciálních nových stavebníků se zajímá o z výstavbu ve zdravém životním style - tedy o sruby, roubenky a jiné typy dřevostaveb.

Dřevostavby v Zubrnici - tip na výlet

30.04.2010
V malebné krajině Českého středohoří v obci Zubrnice se nachází soubor lidové architektury, kde vedle sebe stojí roubenky, dřevostavby, hrázděné stavby i zděné domy. Interiérové i exteriérové expozice jsou prezentovány v několika objektech. Skanzenje otevřen od května do září denně mimo pondělí od 9 do 18 hodin.

Dřevěné podlahy nejenom pro dřevostavby

21.04.2010
Podlahy vašeho domu tvoří jednu z nepřehlédnutelných užitných i dekorativních dominant. Ať již si vyberete jakoukoliv z nepřeberného množství typů podlahových krytin je důležité mít na paměti, že ji bude vaše rodina používat denně řadu let.

První dřevostavba v areálu NSC - Národní stavební centrum

19.04.2010
Poděkování Národnímu stavebnímu centru v Brně.

Rodinný dům v přímém přenosu - napsali o nás v hospodářských novinách

19.04.2010
Ani pozornosti tisku neunikla výstavba srubového rodinného domu v přímém přenosu. Tiskové středisko BVV uveřejnilo dne 14.4.2010 v Hospodářských novinách článek o tomto znění:

Vzorový rodinný dům - srub i přes nepřízeň počasí roste - fotogalerie z výstavby srubu

14.04.2010
Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, jak roste náš srubový dům i navzdory nepřízni počasí, které vládne v Brně na stavebním veletrhu na volné ploše areálu EDEN 3000.

Ploty dřevěné, plaňkový plot, palisáda

13.04.2010
Plot či oplocení má za úkol vymezit "Váš prostor" od okolí, zamezit nebo omezit pohyb přes určité území, ochránit Váš majetek je volně stojící stavba, která má mnohem jednoduchší konstrukci než zeď postavena z kamene nebo betonu. Dřevěný plot chrání i dekoruje.

Stavební veletrh 2010 - vzorový rodinný domů v přímém přenosu

10.04.2010
V průběhu Stavebního veletrhu 2010 bude na volné ploše areálu EDEN 3000 probíhat stavba srubového domu v přímém přenosu. Návštěvníci budou mít možnost sledovat práci zručných dělníků firmy KELIWOOD. Výsledek jejich práce pak bude ve Stavebním centru v Brně možné obdivovat celoročně.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se