Akce

Aktuálně Často hledané výrazy

Aktuality

Péče o kuchyňskou linku

12.05.2011
Máme-li kuchyňskou linku chceme, aby nám vydržela dlouho nejenom funkční, ale i krásná. Ve spolupráci s výrobcem kuchyní NORYNO jsme pro Vás připravili návod jak správně pečovat o kuchyňské dvířka z moderních materiálů.

Whirlpool set - Hygiena vody je důležitá!

12.05.2011
Pět jednoduchých rad pro udržení čisté vody a hygieny při použití koupacích sudů za pomocí Whirlpool setu.

Dřevo - stavební materiál nejen pro sruby

28.04.2011
Dřevo patří k nejstarším stavebním hmotám. Jeho uplatnění je široké a nemusí se zrovna jednat jen o srubové stavby. Není dům, ve kterém by nebylo ani kousek dřeva...

Ergonomie kuchyně - Jak vybrat kuchyň

26.04.2011
Chceme-li aby byla kuchyně místem příjemným a funkčním zároveň, musíme dopředu dobře navrhnout a zvážit její dispoziční řešení. Nešťastné umístění některých spotřebičů nám může lehce změnit okamžiky vaření v běžecký maraton z jednoho rohu místnosti do druhého.

Interiér srubu

18.04.2011
Nahlédněte s námi do interiéru vzorového srubu.

Stavba domu za 7 dní

13.04.2011
Je tomu přesně rok, co jsme pro Vás v přímém přenosu během 7 dnů postavili srubový dům Brno. Připomeňme si na fotografiích jak rostl náš vzorový srub v průběhu Stavebního veletrhu 2010.
V těchto dnech je pro Vás zpřístupněný celý interiér srubu.
Zveme Vás k návštěvě.

Moření dřeva, lihové mořidlo, práškové mořidlo, postup moření

10.04.2011
Chcete-li oživit interiér a vnést jarní náladu do bytu - "hrejte" si s barvami. Není nic snažšího než namořit starší dřevěnou skříňku, stolek nebo jen tácek novými zářivýmí barvami. A jak na to?

Stavební veletrh 2011 - interiér vzorového domu

04.04.2011
Komplex Stavebních veletrhů Brno 2011 a Mezinárodního veletrhu interiéru a bydlení MOBITEX se uskuteční v tradičním jarním termínu, od 12. do 16. dubna na brněnském výstavišti. Během veletrhu Vás provedeme interiérem vzorového domu a přítomní technici zodpoví všechny Vaše dotazy.

Zahradní domek - zdarma - soutěž Stavební centrum Brno

22.03.2011
Zvažujete stavbu dřevostavby? Navštivte výstavní stavební centrum EDEN 3000 v Brně, kde naleznete stálou expozici vzorových domů a nechte se inspirovat, poraďte se z odborníky a v neposlední řadě zkuste své štěstí v soutěži :-) První cenou není nic menšího než praktický zahradní domek od společnosti KELIWOOD.

Trávník, travní směsi, vysévání trávníků, péče o trávní a sekání trávníků

21.03.2011
Kvalitní a správně udržovaný trávník je nedílnou součástí všech zahrad.

Nejoblíbenější dřevostavby

Přihlásit se